Magnus Bjursten

Magnus Bjursten
Magnus Bjursten
Magnus Bjursten
Magnus Bjursten
Magnus Bjursten
Magnus Bjursten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGNUS BJURSTEN (1907-): Skuggor över stig, olja på duk, signerad, 34x23 cm

840264

2020-11-16