Cecil Jack Keats akvarell

Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell
Cecil Jack Keats akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECIL JACK KEATS (1800-tal): Gatuvy, akvarell på papper, signerad, bildmått ca 50x32 cm

840277

2020-11-16