Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
800 SEK
ALAIN MAUNIER, karott, Vallauris, Frankrike, ca 1940-tal, glaserad i gult, för ca 5 liter, höjd ink. lock ca 22, bredd 28 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
840285
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här