Gunnar Christenson

Gunnar Christenson
Gunnar Christenson
Gunnar Christenson
Gunnar Christenson
Gunnar Christenson
Gunnar Christenson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CHRISTENSON (1895-1979): Vindlande träd, olja på pannå, signerad och daterad 1939, 38x46 cm

Krackelyrer

840289

2020-11-16