Design Bruno Mathsson & Piet Hein superellips
Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, "Superellips" matbord, etikettmärkt Fritz Hansen, fanerat i björk, kromade spännben, längd 175, bredd 125, höjd 72 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, skiva med mindre skada
840300
2020-11-18