Eterna bordsur

Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur
Eterna bordsur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA, reseväckarur, 1920/30-tal, förgylld metall, manuell, fasettslipat glas, alarm, boettnr. 47816, höjd ca 7,5 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

840321

2020-11-19