Ingemar Lööf oljemålning

Ingemar Lööf oljemålning
Ingemar Lööf oljemålning
Ingemar Lööf oljemålning
Ingemar Lööf oljemålning
Ingemar Lööf oljemålning
Ingemar Lööf oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

INGEMAR LÖÖF (1931-2007): Landskap, signerad I Lööf, daterad 70, olja på duk, ca 117x89 cm

840334

2020-11-22