Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKHYLLA, 1950-60-tal, fanerad med jakaranda, dubbla bokhyllor, en med skåp nedtill, höjd 180, längd 100, djup 40 cm
CITES-intyg medföljer
Ett ben instabilt/snett
840336
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här