LAURO DE SANTILLANA

LAURO DE SANTILLANA
LAURO DE SANTILLANA
LAURO DE SANTILLANA
LAURO DE SANTILLANA
LAURO DE SANTILLANA
LAURO DE SANTILLANA

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURO DE SANTILLANA, vaser/objekt, 2 st, monofiore, Venini, Italien, blå respektive grön glasmassa, signerade undertill, etikettmärkta Venini, höjd ca 13-16 cm

Smärre slitage

840338

2020-11-19