Bertil Fridhagen stolar
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, 8 st, stolar,1900-talets andra hälft, teak, klädsel i grönt tyg, pärlspikad dekor, brännmärkta Bertil Fridhagen Bodafors, stolar sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, stoppningen ställvis trasig
840342
2020-11-19