Arkivhurts

Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVHURTS, 1960-tal, 10 lådor, med mittlist och utfällbar framsida, höjd ca 77 samt 75x55 cm

Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

840344

2020-11-19