Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARKIVHURTS, 1960-tal, 10 lådor, med mittlist och utfällbar framsida, höjd ca 77 samt 75x55 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, bruks och ålderselaterat slitage
840345
2020-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner