Arkivhurts

Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts
Arkivhurts

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARKIVHURTS, 1960-tal, 10 lådor, med mittlist och utfällbar framsida, höjd ca 77 samt 75x55 cm

Zustandsbeschreibung

Fläckar, bruks och ålderselaterat slitage

840345

2020-11-19