Bänk 1900-tal furu

Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu
Bänk 1900-tal furu

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 1900-talets andra hälft, furu, höjd ca 45, 108 x 44 cm

Slitage, märken

840349

2020-11-19