Björn Weckström Starfighter Brons Lapponia

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, Starfighter, brons, Lapponia, Finland, 1970-tal, kedja med integrerat hänge, signerad BW, höjd hänge ca 62 mm, längd kedja ca 70 cm

840353

2020-11-22