Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSPEGEL, 1970-tal, ram i massiv furu, storlek ink. sarg ca 82x33 cm
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
840355
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här