Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HORST JANSSEN (Tyskland 1929-1995): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -73, 7/30, etsning, bildstorlek ca 14x30 cm
840363
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här