Horst Janssen etsning

Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning
Horst Janssen etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HORST JANSSEN (Tyskland 1929-1995): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -73, 7/30, etsning, bildstorlek ca 14x30 cm

840363

2020-11-18