Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
KLOCKKEDJA, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell Ärtlänk, längd ca 29 cm, vikt ca 17.1 g
Öglor med bucklor och slitage.
840373
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här