Klockkedja 18K

Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K
Klockkedja 18K

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KLOCKKEDJA, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell Ärtlänk, längd ca 29 cm, vikt ca 17.1 g

Öglor med bucklor och slitage.

840373

2020-11-22