Soffa samt fåtölj Bodafors

Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors
Soffa samt fåtölj Bodafors

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA samt FÅTÖLJ, ca 1920-tal, Bodafors, swedish grace, bemålade, klädsel i grönt ylle, sitthöjd ca 35, längd 150 cm

Senare bemålad, visst slitage

840385

2020-11-16