Kuverttallrikar Skultuna

Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna
Kuverttallrikar Skultuna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, kuverttallrikar, 12 st, förgylld mässing, jultallrikar, 1970/80-tal, diameter ca 28 cm

Bruksslitage

840390

2020-11-16