Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, mässing, Stelton, Danmark, diam ca 28,5 cm
Bruksslitage, repor
840393
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här