Stelton kuverttallrikar 12 st

Stelton kuverttallrikar 12 st
Stelton kuverttallrikar 12 st
Stelton kuverttallrikar 12 st
Stelton kuverttallrikar 12 st
Stelton kuverttallrikar 12 st
Stelton kuverttallrikar 12 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, 1900-talets andra hälft, mässing, Stelton, Danmark, diam ca 28,5 cm

Bruksslitage, repor

840393

2020-11-16