Heissner tomte
Valmis
2020-11-29
840395
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HEISSNER, skulptur, keramik, Tyskland, 1900-talets andra hälft, i form av tomte, polykromt bemålad, med lykta, elektrifierad, höjd ca 42 cm
Vänster hand med lagning