Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA 1960/70-tal, grön plast, ca 65 x 65 cm
Smärre slitage, mindre spricka
840396
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här