Ljusstake Skultuna

Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna
Ljusstake Skultuna

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, "Skyddsängel", mässing, Skulltuna bruk, stämplad Skultuna 1607, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

840431

2020-11-16