Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1940-tal, fötter i bonad björk, klädd i grön manchester, sitthöjd inkl. plymå ca 38 cm

Slitage, blekt

840435

2020-11-17