Kista
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1900-talets första hälft, stomme i trä, bemålad beslag i brons, höjd ca 45 samt 80x40 cm
Har enligt uppgift suttit bak på en Citroen bil
Nyckel saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
840453
2020-11-19