Glasservis Helga 51 dlr

Glasservis Helga 51 dlr
Glasservis Helga 51 dlr
Glasservis Helga 51 dlr
Glasservis Helga 51 dlr

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, "Helga", 51 dlr., klar glasmassa, 1900-tal, bestående av: 12 rödvinsglas, 12 cognac glas, 9 grogglas, 6 snapsglas, 12 dessertvinsglas

Enstaka nagg kan förekomma

840457

2020-11-16