Alvar Aalto pallar

Alvar Aalto pallar
Alvar Aalto pallar
Alvar Aalto pallar
Alvar Aalto pallar

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, pallar 4 st, modell 60, Artek 1900-talets slut, lackad björk, höjd 44 cm

Lätt bruksslitage

840462

2020-11-16