3 st grafiker

3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker
3 st grafiker

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

GRAFIK, 3 st etsningar ur portfolion "La Mysticité Charneille de René Crevel, 1976", signerade samt numrerade 58/100, kompositioner av Arpad Szenes, Maria Elena Viera da Silva, Vladimir Velickovic, mappen, som totalt innehåller 14 etsningar, är publicerad i 2 upplagor varav dessa är ur 100-upplagan, tryckta hos Ateliers Georges Visat, Paris, 1976, storlekar 28x13 cm, 23,5x15,5 cm, 24,5x19,5 cm

Ej examinerad ur ram

840470

2020-11-16