Lennart Segerstråle oljemålning

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

LENNART SEGERSTRÅLE (1892-1975) fjällmotiv från Salla, signerad samt daterad 1929, olja på duk, 35x49 cm

Billnäs goes online

840482

2020-11-17