Stolar 4 st

Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st
Stolar 4 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, fast stoppad rygg och sits, klädsel i svart vinyl, sitthöjd ca 45 cm

Bruksspår samt slitage, ställvis med hål på klädsel

840486

2020-11-19