Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖKBORD, art deco, 1930-tal, bonad björk, glasskiva, höjd 57, 57 x 57 cm
Fanérskador, märken
840487
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här