Herrcykel Nordstjernan

Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan
Herrcykel Nordstjernan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYKEL, "Nordstjernan", Wiklunds, Stockholm, 1940-tal, orginaldelar, utbytta däck

Bruksslitage, ej funktionstestad

840489

2020-11-19