Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, s.k solspegel, 1900-talets andra hälft, ram i bronserat trä, diameter ca 52 cm

Bruksslitage, märken

840502

2020-11-19