Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ, senbarockstil, 1800-talets andra hälft, 3 lådor, fanér i bl a ek och jakaranda, handtag och nyckelplåtar i mässing/brons, nyckel saknas, höjd ca 84,5 samt 94x52 cm

Nyckel saknas, bruks och åldersrerelaterat slitage

840505

2020-11-19