Sängbord art deco

Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco
Sängbord art deco

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, ett par, ca 1930-/1940-tal, art deco, delvis bemålade, med skål och hylla, höjd ca 51, 44x33 cm

Senare bemålade, lättare bruksslitage

840516

2020-11-16