Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, ca 1930-/1940-tal, art deco, delvis bemålade, med skål och hylla, höjd ca 51, 44x33 cm
Senare bemålade, lättare bruksslitage
840516
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här