Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GUNNAR ERKNER (f. 1929): Kornhamnstorg, Stockholm, träsnitt, signerad samt daterat Gunnar Erkner 1977, numrerad 183/310, bildmått ca 38x54 cm
Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram
840518
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här