Jussi Mäntynen relief

Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief
Jussi Mäntynen relief

Klubbat för:

740 EUR

Utropspris

400 EUR

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) älgar, signerad samt daterad 1940, bronsrelief, 27x52 cm

840520

2020-12-07