Träfigurer

Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer
Träfigurer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 4 st, 1900-talets mitt/andra hälft, skurna i trä, polykromt bemålade, signerade, höjd ca 14-22 cm

Skador, avslag, saknar delar

840522

2020-11-16