Ilon Wikland, Gräshoppor med blommande blåklockor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Gräshoppor med blommande blåklockor och margueriter, Signerad med dedikation och daterad ´Till Marie från Ilon Wikland julen 1971´, akvarell på papper fäst på pannå av papp, 23x12 cm

840530

2020-11-16