Kristian Krokfors oljemålning

Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning
Kristian Krokfors oljemålning

Klubbat för:

660 EUR

Utropspris

800 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952) hus, signerad samt daterad 2001, olja på duk, 80x60 cm

840538

2020-12-07