Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal, engelsk stil, djuphäftat grönt läder, stomme i lövträ, justerbara, snurrbar

Fläckar, slitage

840540

2020-11-18