Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-tal, engelsk stil, djuphäftat grönt läder, stomme i lövträ, justerbara, snurrbar
Fläckar, slitage
840541
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här