Hugo Backmansson oljemålning

Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning
Hugo Backmansson oljemålning

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

250 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953): Stadsvy från Tanger, signerad, olja på duk, 20x27 cm

840559

2020-11-23