Apa Kina

Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina
Apa Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, i form av apa med fat, Kina, tidigt 1900-tal, glaserat keramik, höjd ca 26 cm

Slitage, märken

840566

2020-11-19