Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BEVAN FUNELL REPRODUX LTD, matbord, 1970/80-tal, England, mahogny, regencystil, fotavslut i mässing med hjultrissor, höjd 76, 180x 122, 2 iläggsskivor vardera 46 cm

Repor, slitage

840568

2020-11-18