Mats Nörle oljemålning
2020-11-19
840571
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS NÖRLE (född 1946): Vintermotiv, signerad Nörle, olja på pannå, ca 38x45 cm