Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGAPORTRÄTT, 4 st, litografiska tryck, sent 1800-tal, rammått 60x43 cm, samtida ramar
Ej examinerade ur ramar, gulnad samt smärre missfärgning
840572
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här