Kungaporträtt

Kungaporträtt
Kungaporträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 4 st, litografiska tryck, sent 1800-tal, rammått 60x43 cm, samtida ramar

Ej examinerade ur ramar, gulnad samt smärre missfärgning

840572

2020-11-20