Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten", signerad samt numrerad 89/310, litografi ca 43x34 cm

840577

2020-11-20